Pėdsekės žemėlapis

PĖDSEKĖS ŽEMĖLAPIS

Šiame žemėlapyje sužymėjome vietas, kur galima rasti muziejus ir bunkerius, pasakojančius apie partizanų gyvenimą ir laisvės kovas. Rekomenduojame ir šeimoms, ir mokykloms!

Skaityti daugiau
Ieva Babilaitė

IEVA BABILAITĖ APIE SVAJOJIMĄ ANT ŠAKOS

Piešimas - tai priklausomybė, ar natūralus pomėgis ir džiaugsmas? Kaip Ieva Babilaitė atsidūrė dailės mokykloje? Kam trukdė pamokos? Kas būtų Ieva, nei nebūtų dailininkė? Misteris Pinkmanas kalbina dailininkę ir knygų iliustruotoją Ievą Babilaitę.

Skaityti daugiau
Akvilė Magidust pulpas ir jo žalia koja

AKVILĖ MAGICDUST APIE KAULŲ LŪŽIUS IR KŪRYBĄ

Ką veikia iliustruotoja, kai nepiešia? Kokius ledus mėgsta valgyti? Ką veiktų, jeigu būtų panda??? Interviu su Akvile Magicdust, kuri ne tik piešia, bet ir skeitina, todėl paklausinėjom ir apie randus, ir apie lūžusius kaulus, ir kaip jie įtakoja kūrybą.

Skaityti daugiau
Inga Dagilė Akmenėlis

12 KLAUSIMŲ ILIUSTRUOTOJAI INGAI DAGILEI

Misteris Pinkmanas nusprendė paklausinėti knygų autorių apie vaikystę ir visokių keistų dalykų. Pirmiausiai pakalbinome knygų vaikams iliustruotoją Ingą Dagilę. Kaip manot, ar Inga vaikystėje norėjo turėti vienaragį? Ar jai tėvai leido piešti ant sienų?

Skaityti daugiau

SUPERBOBUTĖS!!!

Valio valio valio!!! Leidykla „MISTERIS PINKMANAS“ išleido pirmąją knygą!!! Tai visiems puikiai žinomo Lietuvos rašytojo ir poeto Mariaus Marcinkevičiaus knyga „Superbobutės“, kurią iliustravo vaikų mėgstama iliustruotoja Viktorija Ežiukas!

Skaityti daugiau

PIRMOSIOS KNYGOS KOMANDA

Štai ir mes – nauja leidykla ir pirmosios knygos komanda: rašytojas Marius Marcinkevičius, iliustruotoja Viktorija Ežiukas, dizainerė Miglė Pužaitė ir projekto vadovė Lina Itagaki.

Skaityti daugiau