Grąžinimo sąlygos

Vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2011/83/ES dėl vartotojų teisių bei Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.22810 str., prekes (išskyrus spausdintas knygas ir kitą poligrafinę produkciją) galite grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, kokybiškos spausdintos knygos ir kita poligrafinė produkcija yra negrąžinamos.

Jeigu atsiėmę užsakymą pastebėjote, kad prekės yra nekokybiškos, kas prekės pakuotė ir pati prekė yra pažeista, nedelsdami kreipkitės el. paštu knygynas@pinkmanas.com. Nekokybišką prekę pakeisime į kokybišką arba grąžinsime sumokėtus pinigus. Nekokybiškos prekės keitimo/siuntimo išlaidas apmoka leidykla.

Pažeistą prekę/pakuotę privalote nufotagrafuoti ir pateikti nuotraukas leidyklai el. paštu knygynas@pinkmanas.com ne vėliau, kaip per 24 val. nuo prekės gavimo.

Grąžinant prekę būtina į siuntą įdėti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo ir grąžinimo/keitimo dokumentą, kurį atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Kreiptis knygynas@pinkmanas.com.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta arba paštomatu, adresą nurodysime atskirai, el. paštu.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota arba sugadinta ne dėl leidyklos ar siuntėjo kaltės.

Siuntimo išlaidos yra padengiamos leidyklos sąskaita tuo atveju, jei prekė buvo brokuota.