Nemokamas pristatymas nuo 30 €
Krepšelis (0) Uždaryti

Prekių krepšelyje nėra

Krepšelis (0) Uždaryti

Prekių krepšelyje nėra

SUPERBOBUTĖS!!!

Valio valio valio!!! Leidykla „MISTERIS PINKMANAS“ išleido pirmąją knygą!!!

Tai visiems puikiai žinomo Lietuvos rašytojo ir poeto Mariaus Marcinkevičiaus knyga „Superbobutės“, kurią iliustravo vaikų mėgstama iliustruotoja Viktorija Ežiukas!

/   /   /

KALBINAME RAŠYTOJĄ:

– Mariau, papasakokite, kaip jums kilo idėja parašyti knygą apie superbobutes?

– Tiesą sakant, idėja parašyti tokią knygą kilo ne man, o organizacijai „Vaikų žemė“, su kuria dažnai ir smagiai bendradarbiauju. Jie paskelbė konkursą sukurti knygai apie eidžizmą (arba lietuviškai amžizmą), t. y. apie tai, kaip pagyvenę žmonės yra nustumiami į gyvenimo paribius ir tampa niekam nebereikalingi. Tema yra tikrai opi ir aš mielai sutikau dalyvauti šiame projekte. Buvo žiema ir pats pandemijos įkarštis su krūva visokių apribojimų. Jei pamenate, buvo net draudžiama važiuoti į kitus miestus. Visi vaikščiojo kaukėti, liūdni ir niūrūs. Todėl, kiek pamąstęs, nutariau šią knygą padaryti linksmą, kupiną nuotykių ir kvailų juokelių. Juk apie rimtus dalykus galima kalbėti ir linksmai. Kaip visada, parašęs istoriją, pirmiausiai daviau ją įvertinti savo šeimai ir iš jų kikenimo, o kartais net griausmingo kvatojimo supratau, kad knyga pavyko. Tikiuosi, kad ji užkariaus ir jūsų širdis, o kartu primins, kad mūsų seneliai ir senelės kažkada taip pat buvo jauni ir krėtė tokius dalykus, kokie mums net nesisapnavo. Tegu tai bus akstinas dar kartą aplankyti savo artimuosius ir paklausinėti apie jų jaunystės nuotykius ir išgyvenimus. Patikėkite manimi, jūs išgirsite tokių istorijų, prieš kurias nublanks visos nuotykinės knygos!

/   /   /

KALBINAME ILIUSTRUOTOJĄ:

 – Viktorija, ar tai pirmoji Mariaus Marcinkevičiaus knyga, kurią tau teko iliustruoti?

 – Ne, tiesą sakant, jau antroji. Po vienos iliustruotojams skirtos „Vaikų žemės“ konferencijos, kurioje Marius pasakojo apie savo nuotykius, tiek prisikvatojau, kad ėmiau ir sugalvojau slaptą norą iliustruoti kokią nors jo knygą. Nežinau, kodėl tas noras buvo slaptas ir ganėtinai ilgai užtruko, bet staiga išsipildė du kartus – tais pačiais metais gavau du pasiūlymus iliustruoti Mariaus knygas. Viena buvo kiek rimtesnė, na o ši – be galo smagi ir juokinga.

– Kaip sekėsi piešti?

 – Labai patiko iliustruoti šitą knygą! Piešiant paskutinius piešinius buvo truputėlį liūdna, kad viskas baigiasi. Linksmiausia, kad, sugalvojus kokią nors juokingą nesąmonę, kūrybinė komanda ją priimdavo ir papildydavo dar didesnėmis juokingomis nesąmonėmis. Taip jos vis augo ir augo, kol pavirto į šią juokingą, bet tuo pačiu metu ir rimtą knygą.

– Gal „Superbobučių“ istorija paskatino kitaip pažiūrėti į savo tėvus ar senelius, o gal pavyko sužinoti iš jų kokių nors įdomių jaunystės nuotykių?

 – Prisiminiau savo vaikystę – mano seneliai buvo labai panašūs į tuos, aprašytus šioje knygoje. Su jais ir žaisdavau, ir juokaudavau, kartais gal kiek pykdavau, kad jie nespėdavo taip greitai visur su manimi lakstyti ir visko patirti, bet už tai prisiklausydavau visokių įdomių istorijų, kurias nešiojuosi iki šiol. Noriu tikėti, kad ir aš pati, kai užaugsiu ir pasensiu, tapsiu linksmai pakvaišusia senute, kuri toliau mokysis spardyti kamuolį kaip Maradona, laipios į pušis, kops į ugnikalnius, nepamirš visų savo buvusių nuotykių ir turės jėgų patirti naujus!

/   /   /

SUPERBOBUTĖS – neabejotinai viena pačių linksmiausių lietuvių autorių knygų. Ji pasakoja apie berniuką Roką, kuriam kiekvieną savaitgalį tenka važiuoti pas savo senelę. Tai pačios nuobodžiausios dienos jo gyvenime. Jis turi klausytis senelės ir jos draugių kalbų ir valgyti keistus „bobutiškus“ patiekalus. Bet viskas ne taip paprasta ir ne taip blogai! Vieną dieną Rokas išsiaiškina, kad jo bobutė yra ne šiaip bobutė, o SUPERBOBUTĖ! Ir tada prasideda didysis Roko gyvenimo nuotykis. Jis prisijungia prie Superbobučių komandos ir jie visi kartu išskuba gelbėti pasaulio.

Šioje knygoje jūsų laukia skraidantys babamobiliai, slapti ginklai, lazeriai, blogiukai, daugybė nuotykių, veiksmo ir įtampos. Visa tai parašyta su nepakartojamu humoru, todėl knygą į rankas čiups net ir tie vaikai, kurie knygų nenori matyti nė iš tolo.

Nors ši knyga skirta vaikams, ji puikiai tiks ir senelėms. Juk visos jos yra ne šiaip senelės, o super bobutės!!!

Superbobutės knyga vaikams

SUPERBOBUTĖS

12,00 €

Siaubingai linksma istorija, kuri jau užkariavo ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis, o ypač – močiučių ir jų mylimų anūkėlių. Ji kupina smagių juokelių, rimtų netikėtumų, veiksmo ir nenumatytų istorijos vingių.